
Ручка віконна Hoppe TOULON Secustik для пластикового вікна протизламна біла
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11586837
+380 (95) 868-55-28
Для замовлення пишіть у Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка віконна Hoppe TOULON Secustik біла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoppe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота розетки/планки | 16 мм |
| Діаметр розетки | 32 мм |
| Довжина ручки | 128 мм |
| Ключі | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал розетки/планки | Металопластик |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Міжосьова відстань | 43 мм |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Призначення ручки | Дверна/віконна |
| Наявність замку | Немає |
| Покриття | Лакофарбове |
| Самонарізи | Так |
| Спосіб установки | Накладної |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Стяжка в зборі | Так |
| Тип ручки | На розетці |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Шестигранний ключ | Немає |
| Ширина розетки/планки | 32 мм |
| Ширина ручки | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴






