
Ручка віконна протизламна Hoppe Hamburg SecuForte для металопластикових вікон біла
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: SecuForte
+380 (95) 868-55-28
Для замовлення пишіть у Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий принцип захисту – новий спосіб залучення віконної ручки
Ручками з механізмом SecuForte® користуватись незвично, але дуже просто. Щоб відкрити вікно, спочатку потрібно натиснути на ручку у напрямку розетки. Внаслідок цього ручка розблокується, після чого її можна повернути звичним способом.
Якщо закрити вікно або відкинути стулку, ручка знову заблокується. Повернути ручку можна буде лише тоді, коли знову натиснути на неї в напрямку розетки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoppe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал розетки/планки | Металопластик |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Покриття | Лакофарбове |
| Призначення ручки | Дверна/віконна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип ручки | На розетці |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота розетки/планки | 16 мм |
| Довжина ручки | 128 мм |
| Діаметр розетки | 32 мм |
| Міжосьова відстань | 43 мм |
| Ширина розетки/планки | 32 мм |
| Ширина ручки | 22 мм |
| Комплектація | |
| Ключі | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



