
Привід поворотно-відкидний фурнітура Winkhaus GM.U.N.2100-2.KT (1750 - 2100)
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5035794
+380 (95) 868-55-28
Для замовлення пишіть у Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фурнітура WinkHaus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winkhaus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Привід |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




