
Ножиця на стулку фурнітура proPilot WinkHaus OS2.U.1225-1 KT (1050-1225)
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5015899
+380 (95) 868-55-28
Для замовлення пишіть у Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фурнітура WinkHaus
Модель ProPilot
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winkhaus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Ножиці |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







