
Ручка віконна з фіксатором відкриття (замком) Hoppe для пластикового вікна
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: Hoppe misi
+380 (95) 868-55-28
Для замовлення пишіть у Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Блокуючий пристрій Hoppe KISI встановлюється під розетку віконної ручки та дозволяє блокувати її повертання, що гарантує безпеку використання вікон у будинках з дітьми та блокує небажаний доступ до відкривання вікна. Уявляє собою механізм, який блокує поворот віконної ручки. Розблокування здійснюється шляхом одночасного натискання кнопок (згори та знизу). Пристрій встановлюється між розеткою ручки та стулкою вікна, забезпечуючи додатковий захист від злому. Віконна ручка може бути задіяна лише при одночасному натисканні обох кнопок блокатора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoppe |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Віконна |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Металопластик |
| Покриття | Лакофарбове |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Наявність замку | Так |
| Ключі | Так |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 28.5 мм |
| Довжина ручки | 151 мм |
| Діаметр розетки | 9.7 мм |
| Ширина розетки/планки | 62.3 мм |
| Висота розетки/планки | 11.2 мм |
| Міжосьова відстань | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


